Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet - zaproszenie

Polityka cookies

Używamy pliki cookies do celów statystycznych i poprawnego działania strony.

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mrągowo
Ogloszenia
Wersja z dnia

Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet - zaproszenie

Szanowni Państwo,

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Zależy nam, aby Wasi mieszkańcy dowiedzieli się o naszej akcji i mieli szansę wziąć w niej udział.

Oczywiście udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!

Zwracamy się z prośbą o podzielenie się poniższą informacją na Państwa stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych:


Jak można jeszcze bardziej uprzyjemnić sobie Dzień Kobiet? Na przykład zdobyć wartą kilkaset złotych kartę podarunkową do wykorzystania w sklepie kobiecej marki premium!

Taką niespodziankę przygotował z okazji święta kobiet portal www.dyktanda.pl. Konkurs charakteryzuje się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online, 8 marca 2021 r. w godzinach 19:00-20:00.

Warto spróbować swoich sił, ponieważ na każdą z uczestniczek czeka nagroda gwarantowana w postaci kodu rabatowego -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Natomiast jeśli chodzi o główne nagrody, to do zdobycia jest sześć kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Znajdziecie w nim szeroki wybór produktów premium dla kobiet: począwszy od jedwabnych i lnianych gumek do włosów, poprzez opaski na oczy, kończąc na naturalnych termoforach. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych produktów, a do tego szyte są w Polsce, zgodnie z ideą zero waste, z ogromną starannością.

Więcej szczegółów oraz link do zapisu na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet. Trzymamy kciuki!


Kreacje graficzne (loga, banery) konkursu można znaleźć na naszym dysku google:
https://drive.google.com/drive/folders/1iq7eQ2ghTIorsDo3A1tPvXLSf5wkyxZK

Z góry dziękujemy za pomoc w promocji naszego wydarzenia,
Zespół Dyktanda.pl