Wersja obowiązująca z dnia

Akademia Kompetencji Cyfrowych

 

Akademia Kompetencji Cyfrowych dla Mieszkańców Gminy Mrągowo

Gmina Mrągowo realizuje projekt pod nazwą Akademia Kompetencji Cyfrowych dla Mieszkańców Gminy Mrągowo współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

W ramach projektu zaplanowano cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych dla mieszkańców Gminy Mragowo,  którzy ukończyli 25 rok życia, w tym również emerytów i osób aktywnych zawodowo. Szkolenia mają na celu podniesienie kompetencji cyfrowych w zakresie umiejętności informatycznych, komunikacyjnych, korzystania z usług publicznych, czyli - jak wykorzystać zasoby Internetu, aby podnieść skuteczność jego działania w codziennym życiu.

Dlatego, stawiając na rozwój i edukację mieszkańców, Gmina Mrągowo zaplanowała szkolenia o tematyce

 • Rodzic w Internecie
 • Mój biznes w sieci
 • Moje finanse i transakcje w sieci
 • Działam w mediach społecznościowych
 • Rolnik w sieci
 • Kultura w sieci

Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach  (2 spotkania po 6 godzin w okresie od grudnia 2019 do końca kwietnia 2020), w szkołach na terenie Gminy Mrągowo oraz w siedzibie Urzędu Gminy

 

 Zgłoszenia przyjmowane są w sekretariacie Urzędu Gminy w Mrągowie, pok. nr 6 w godz. 8.00 - 15.00.  Wybór uczestników będzie odbywał się na podstawie formularzy rekrutacyjnych.

Informacji udziela – koordynator projektu Elżbieta Tchórzewska tel. 89 741 29 24

 

Akademia Kompetencji Cyfrowych dla mieszkańców województwa pomorskiego, warmińsko – mazurskiego, podlaskiego. Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „ Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

 

 

Pliki do pobrania

Załączniki

 • Ulotka
  format: pdf, rozmiar: 1.67 MB, data dodania:
 • Deklaracja uczestnictwa
  format: word, rozmiar: 102.5 KB, data dodania: