Skocz do głównej zawartości

Wyszukiwarka

Kategoria: Ogłoszenia

Ogłoszono przez Marcin Banach

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 ogłasza konkurs Lider Biznesu.

Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie 2020 ogłasza konkurs Lider Biznesu
Serdecznie zapraszamy do nominowania przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w obszarze Krainy Wielkich Jezior Mazurskich tj.: Gminy Miasto Giżycko, Gminy Giżycko, Gminy Miłki, Gminy Orzysz, Gminy Ruciane-Nida, Gminy Mikołajki, Gminy Miasto Mrągowo, Gminy Mrągowo, Gminy Ryn, Gminy Węgorzewo, Gminy Pisz. 
Statuetka, jak i sama nominacja do nagrody Lider Biznesu, będą wyróżnieniem lokalnych przedsiębiorców, którzy nie tylko odnieśli sukces, ale również w swojej codziennej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności biznesowej. 
Uroczyste wręczenie statuetek Lider Biznesu odbędzie się podczas trzeciej finalnej konferencji „Mazury to Biznes” w dniach 12 – 13 września w Hotelu Mrągowo Resort & SPA, ul. Giżycka 6, Mrągowo.
Statuetki będą przyznawane w trzech kategoriach:
•    Drewno i meblarstwo
•    Żywność wysokiej jakości
•    Ekonomia wody
Zgłoszenia przedsiębiorców można dokonać w terminie do 14 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.mazury.to
Regulamin konkursu jest dostępny na w/w stronie internetowej oraz w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Kolejowa 6, 11-730 Mikołajki). 
Konkurs realizowany jest w ramach cyklu wydarzeń Konferencji Gospodarczo –Inwestycyjnych pod nazwą „Mazury to Biznes” w ramach projektu „7 Cudów Mazur -promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, Działanie1.4 Nowe modele biznesowe i ekspansja, Poddziałania 1.4.1 Promocja gospodarcza regionu. 
W imieniu lokalnych przedsiębiorców z góry dziękujemy za ich nominację do statuetek Lider Biznesu oraz zachęcamy do głosowania.