Kontakt, telefony, poczta elektroniczna

Polityka cookies

Serwis Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przetwarza dane w celach wynikających z funkcjonowania Serwisu oraz używa „ciasteczek” tj. plików „Cookies” w celach statystycznych i funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować serwis do potrzeb osób go odwiedzających. Każdy odwiedzający ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce samodzielnie, dzięki czemu żadne informacje nie będą przez nas zbierane lub może kontynuować przeglądanie Serwisu akceptując stosowanie plików „Cookies”. Jednocześnie informujemy, iż szczegółowe informacje na temat tego czym są „ciasteczka” i jak je wyłączyć można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.
Polityka Prywatności

Skoczek

Skocz do Wyszukiwarki Skocz do Menu Głównego Skocz do Głównej Zawartości
herb Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Mrągowo
Kontakt, telefony, e-maile
Wersja z dnia

Kontakt, telefony, poczta elektroniczna

Urząd Gminy Mrągowo
11-700 Mrągowo, ul. Królewiecka 60A
woj. warmińsko-mazurskie
tel./fax 89 741 29 24
NIP 742-10-13-765, REGON 000535563
godziny pracy: pn 800-1600, wt-pt 715-1515

 


Dodatkowe numery telefonów 89 741 29 32, 89 741 25 53, 89 741 24 72


WAŻNA INFORMACJA

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego i Pozyskiwania Środków

Godziny urzędowania:

Poniedziałek - obsługa interesantów  800 - 1600
Wtorek i Środa - obsługa interesantów 715  - 1400
Wtorek i Środa
Czwartek i Piątek
- praca wewnętrzna
- praca wewnętrzna
1400  - 1515
715 - 1515

W godzinach pracy wewnętrznej wszelkie wnioski prosimy składać w sekretariacie
Urzędu Gminy Mrągowo, ul. Królewiecka 60A,  pokój nr 6.


Wójt Gminy Mrągowo Piotr Piercewicz

wojt@gminamragowo.pl tel. wew. 203

Zastępca Wó jta Gminy Mrągowo Adriana Rokosz

zastepcawojta@gminamragowo.pl tel. wew. 202 pok. nr 8

Skarbnik Gminy Mrągowo Lucyna Kamińska

skarbnik@gminamragowo.pl tel. wew. 211 pok. nr 14

Sekretarz Urzędu Gminy Mrągowo Anna Duda

sekretarz@gminamragowo.pl tel. wew. 219 pok. nr 12

 

Stanowiska, pracownicy, numery pokoi, telefony.

Referat Rolnictwa, Kształtowania Środowiska i Gospodarki Komunalnej - RBK

stanowisko

pracownik

numer pokoju

telefon wewnętrzny

email

Kierownik Referatu RBK

Wojciech Trawiński

10

206

wojciech.trawinski@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds.
kształtowania środowiska
i gospodarki wodnej

Magdalena Bierżyńska

9

205

magdalena.bierzynska@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. rolnych

Sylwia Celińska

9

204

sylwia.celinska@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. gospodarki mieszkaniowej

Wioleta Jarosz

9

204

wioleta.jarosz@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. gospodarki nieruchomościami

Dorota Jadach

10

207

dorota.jadach@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. remontów I utrzymania dróg

Paweł Szczygłowski

10

206

pawel.szczyglowski@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. gospodarki odpadami komunalnymi

Joanna Gajo

9

205

joanna.gajo@gminamragowo.pl

Referat Inwestycji, Planowania Przestrzennego i Pozyskiwania Środków - IPP

stanowisko

pracownik

numer pokoju

telefon wewnętrzny

email

Kierownik Referatu IPP

Beata Mularczyk

2

215

beata.mularczyk@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. budownictwa i inwestycji

Anna Szawro

2

218

anna.szawro@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. pozyskiwania środków

Zuzanna Zembik

2

217

zuzanna.zembik@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego

Anna Dudziak

2

216

anna.dudziak@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego

Krzysztof Janowiak

2

216

krzysztof.janowiak@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. planowania przestrzennego

Natalia Utnicka

2

216

natalia.utnicka@gminamragowo.pl

Referat Organizacyjno – Administracyjny - OA

stanowisko

pracownik

numer pokoju

telefon wewnętrzny

email

Kierownik Referatu OA

Małgorzata Machaj

4

222

malgorzata.machaj@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. obywatelskich i społecznych

Anna Piersa

11

208

anna.piersa@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. obronności, zarządzania kryzysowego

Łukasz Gołębicki

poziom -1

209

lukasz.golebicki@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. kancelaryjnych

Elżbieta Tchórzewska

6

201

elzbieta.tchorzewska@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. organizacyjno - gospodarczych

Justyna Bahr

3

220

justyna.bahr@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. obsługi Organów Gminy

Martyna Rogowiecka

3

220

martyna.rogowiecka@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. kultury, zdrowia i spraw pracowniczych

Agnieszka Łukasiak

3

222

agnieszka.lukasiak@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. obsługi informatycznej

Marcin Banach

poziom -1

221

marcin.banach@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. kultury fizycznej, sportu i rekreacji

Dariusz Winiarz

poziom -1

225

dariusz.winiarz@gminamragowo.pl

Referat Planowania i Finansów - PF

stanowisko

pracownik

numer pokoju

telefon wewnętrzny

email

Kierownik Referatu

Danuta Małkowska

14

211

danuta.malkowska@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. księgowości podatkowej

Alina Gromadzka-Szczepanek

5

213

alina.gromadzka-szczepanek@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. księgowości budżetowej

Dominika Beperszcz

13

210

dominika.beperszcz@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. wymiaru podatków

Anna Zalewska

5

214

anna.zalewska@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. księgowości - kasa

Małgorzata Niedźwiecka

15

212

malgorzata.niedzwiecka@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. księgowości i finansów

Iwona Żuk

13

210

iwona.zuk@gminamragowo.pl

Stanowisko pracy ds. księgowości

Michał Przeperski

13

210

michal.przeperski@gminamragowo.pl